rassegna stampa Adria Ferries

Adria Ferries Marrëveshje Institucionale

Marrëveshje Institucionale

Adria Ferries ofron çmime me zbritje të rezervuara për autoritetet që udhëtojnë për punë midis Italisë dhe Shqipërisë!

Adria Ferries, e cila me aktivitetin e saj ka favorizuar gjithmonë shkëmbimin ndërkulturor mes dy vendeve, ka rezervuar një zbritje të veçantë për personalitetet që udhëtojnë në anijet tona për arsye biznesi.

Për të mësuar detajet e marrëveshjes, kontaktoni qendrën tonë të thirrjeve në 071-50211621 ose na shkruani në Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.  operatorët tanë do të jenë në dispozicionin tuaj!

 

Prenota qui