ofertat adriaferries linja durres

zone per agjencite adriaferries

MIRSEVINI ne bord

Kliko ketu dhe konsultohu per sherbimet ne bordin e anijeve AF menduar per te bere udhetimin me te rehatshme per miqte 

         Evente Dhe Ekspozita

Te gjitha lajmet, eventet dhe
ekspozitat të Adria Ferries vetëm në një clik !!!
Kliko këtu

Cargo

Nisjet e perditeshme nga Italia u sigurojne te gjitheve player e trasportit alternativat me efikase me cmimet me konkurruese!! Kliko ketu

 

>Ofert speciale per kamperistet  20% ulje ne tarifen kampe Adria Ferries

Ofert speciale per kamperistet

20% ulje ne tarifen kamper

Surpriza e Pashkëve Deri në 20% zbritje vetëm nga Bari! Adria Ferries

Surpriza e Pashkëve

Deri në 20% zbritje vetëm nga Bari! 

Bej edhe kthimin dhe kurse Adria Ferries

Bej edhe kthimin dhe kurse 

Ulje dere ne 50% ne kthim 

Linjat Itali-Shqiperi

  • nga Ancona

    Ancona - Durazzo
  • nga Bari

    Bari - Durazzo
  • nga Trieste

    Trieste- Durazzo

Tragetet

info booking adria ferries

E hene-e premte 08.00-20.00
E shtune              09:00-13:00

SHENIM! Kjo faqe  internet perdor cookies dhe teknologji te ngjashme. Nese nuk ndryshon parametrat te shfletuesit, persona pranon.