Welcome on Board

Gëzoje udhëtimin në bordin e trageteve tona për në Shqipëri, zbulo të gjitha shërbimet për një udhëtim të rehatshëm me Adria Ferries.

PET CABIN

Shoku juai me i mire me ty !

Pse te lini ne shtepi qent,macet o miqte tuaj me te mire? Me adria ferries do te jene gjithmone afer teje me sherbimet e tona Pet Friendly!Per miqte tuaj me kater kembe do te gjeni kabine te rehatshme qe mund te mirepresin, paisje pastrimi dhe pritje, zona te hapura ku mund te ecin dhe kolibe te rehatshme.

 

 

 RESTORANTE & PICERI

Profesionalizmi dhe shije te mire Made in Italy lundrojne me ty!

Kamerierët dhe hostess-et tona të presin në restorantin e bordit për të shijuar Menytë "à la carte" me produkte 100% Made in Italy! Guzhinjer te rinj dhe chef me ekperince dhjetra vjecare garantojne cilesine e mire te ushqimit italian dhe shumellojshmerin e zgjedhjes.Ne saje te nismave bashkepunuese te promovuara nga Adria Ferries me disa institute te hoteleve italiane, mund te kontaktoni me personelin e ri dhe te pregatitur dhe nje skuader te profesionisteve te nivelit te larte. Per te kompletuar sherbimin, nje game te shkelqyer te verarave dhe pica italiane,plus menu per femijeve.Mos hiqin dore nga asgje, zgjidhni ate qe doni dhe porosisni!

 


RISTORANTE VETE-SHERBIM  

Te thieshte dhe praktike, te rehatshme dhe te lire! Perzierje e perkryer per nje vakt te shpejte dhe te shijshme, me nje shumellojshmeri te gjere te piatave nga mezet deri tek embelsirat duke kaluar nga piata pare tek e dyta te te gjthe tipeve dhe per te gjtha shijet. Mund te shijoni mengjes te bollshem me kafe express dhe kapucino italiane,kafe amerikane,leng frutash,briosh,embelsira dhe te kripura,gjithashtu mengjese te pasura ndërkombëtare. E ghjtha kjo ulur te qete!

 

TV & CINEMA

Anijet Adria Ferries jane te pajisura me sistemet televizive satelitore ne vende publike te anijes, me projektimin e filmave te fundit me te famshem e ngjariet sportive si kampionati europian i futbollit ,moto gp, formula 1, kupa e amerikes. Do te bejme udhetimin tuaj me te kendshem ulur te qete ne barin e anjies.

 

 

DUTY FREE & SHOP

Te gjtha anjiet adria ferries jane te pajsura me dyqane dhe duty free, me marka me te mira ne dispozicion dhe cmimet me te uleta!

Game e gjere e prodhimeve nga duhanit tek veshjet duke kaluar per gadget dhe profumeri, eshte ne dispozicion prane pikave tona te shitjes ne bordo. Hyre dhe bej nje dhurate: stafi yune miqesore dhe i pregatitur do te di te keshilloj marreveshjen me te mire!

 

 

 KOHA E LIRË

Gëzoje udhëtimin tënd në çdo çast!

Pi një koktej të shijshëm në bar të shoqëruar me ndonjë ushqim të mirë dhe gëzoje udhëtimin i ulur rehatshëm. Gjithashtu në bordin e AF Marina ke mundësi të kesh internet Wi-Fi falas, çfarë po pret? Ndaje udhëtimin tënd me të tjerët në kohë reale.

 

 

 HAPËSIRË PËR FËMIJËT

Lëri fëmijët tuaj të argëtohen në një zonë të sigurt dhe të këndshme!

Tek AF Francesca mund t’i marrësh fëmijët tuaj për të luajtur brenda te Bimbolandia, një hapësirë e menduar për ta bërë udhëtimin e të vegjëlve të paharrueshëm! Një hapësirë e re, e sigurt dhe argëtuese; fëmijët tuaj nuk do të munden të rrinë pa të!

 

 

 KABINAT

Zgjidh sistemimin që i përshtatet më mirë kërkesave tuaja!

Anijet Adria Ferries vënë në dispozicion një përzgjedhje të gjerë kabinash: për persona me aftësi të kufizuara, pet-kabina, të brendshme dhe të jashtme dhe suita. Zgjidh sistemimin më të mirë për ty.

Në rast të humbjes ose dëmtimit të pajisjeve ne bord në kohën e check-out në anije,do të zbatohen ndëshkimet e mëposhtme: 10,00 € për çelësin, 50,00 € për pajisje të vogla. Për çdo dëm tjetër, do të kërkohen shuma të barabarta me vlerën e mallit të dëmtuar.

 

 

 

 

VIDEO E SIGURISË E RI