OFERTA PER GRUPE

Ulje nga 10% deri ne 30% grupeve me 10 persona minimumi qe paguajne.

Tarife te vecanta per ata qe udhetojne ne grupe me me shume se 10 pasagjere qe paguajne.

Ulje grupe nga 10% deri 30% per grupet me minimun 10 persona qe paguajne dhe udhetojne me tragete per ne Shqiperi.

10 pasagjere te rritur ne kabin dopie te brendshme te klasit te pare me dush dhe sherbime + autobus.

Per me shume informacion telefononi zyren e prenotimit (071 50211621) ose shkruani  a Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo..