Adria Ferries: Flexi Krishtlindje

Flexi Krishtlindje

Nuk keni më justifikime: vraponi për të rezervuar sot dhe këtë Krishtlindje dhuroi vetes një eksperiencë unike lundrimi me Adria Ferries!

Nëse vendosni të niseni nga Ankona ose nga Bari për të arritur në bregdetin shqiptar, nuk keni pse të shqetësoheni, ne do të kujdesemi për udhëtimin tuaj.

Shijoni atmosferën mikpritëse dhe të ngrohtë festive në anijet tona; në bord një listë të plotë shërbimesh si lounge bar, piceri, restorant, dhomë për fëmijë, vetë-shërbim, dyqan, snack bar dhe shumë më tepër ...

Ekuipazhi tokësor fillimisht dhe ekuipazhet tona në bord sapo të imbarkohen në bord, do të jenë gjithmonë pranë jush për t'ju garantuar një udhëtim pa stres dhe pa shqetësime. Mendimi juaj i vetëm do të jetë të organizoni darkën e Krishtlindjeve me familjen dhe të zgjidhni shoqërinë e miqve me të cilët do të festoni Vitin e Ri.

…NËSE NDRYSHON MËNDJE ATËHERE

Këtë vit Adria Ferries u jep klientëve të saj mundësinë të anulojnë rezervimet në linjën Bari/Durrës pa penalitete, deri në 7 ditë para nisjes.

NUK NDIHENI ENDE TË SIGURT?

Me AF nuk humbisni asnjë euro! Deri në 24 orë para nisjes ju mund ta shndërroni biletën tuaj në një voucher dhe ta përdorni për udhëtimin tuaj të ardhshëm brenda 12 muajve.
Fleksibiliteti është një luks për të gjithë!

Promocioni i nënshtrohet disponueshmërisë së kufizuar, i vlefshëm për rezervime përpara datës 5 dhjetor 2021 dhe për nisje nga 15 dhjetor 2021 deri më 15 janar 2022.

KLIKONI KETU  për të rezervuar, telefononi në +39 07150211621, shkruani në Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. ose në agjencinë tuaj të besuar.

 

Lundro në siguri me masat anti-Covid të adoptuara nga shoqëria jonë.

Ju kujtojmë që Adria Ferries u garanton pasagjerëve masat e mëposhtme paraprake:

• pastrimin e shpeshtë dhe dezinfektimin e anijeve, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonave të përbashkëta;

• përdorimin nga personeli i bordit të pajisjeve mbrojtëse për shëndetin e tyre dhe për shëndetin e klientëve;

• paraqitjen e materialit informativ për masat parandaluese (larjen e duarve dhe distancimin social);

• instalimin e shpërndarësve me xhel higjienizues për duart, në dispozicion për të gjithë pasagjerët;

• optimizimin e hapësirave të brendshme të anijes për të siguruar distancimin social të klientëve dhe të personelit;

• udhëzimet që i jepen ekuipazhit se si të parandalojë rreziqet dhe të administrojë rastet me simptoma që i atribuohen Coronavirus-it.