Early Booking verë 2021: oferta e zgjatur Adria Ferries

Early Booking verë 2021: oferta e zgjatur! 

 

Nëse nuk e keni rezervuar ende udhëtimin tuaj të ardhshëm për në Shqipëri, nuk ka problem: Adria Ferries zgjat ofertën e Rezervimit të Hershëm deri më 30/04!

Ankona-Durrës duke filluar nga 46.50 euro për person
Bari Durrës duke filluar nga 28.65 euro për person

Dhe kjo nuk është e gjitha: anullim falas dhe rimbursim i plotë i biletës deri më 31/05.

Skonto është e aplikueshme në të gjitha linjat e trageteve nga Italia në Shqipëri.

Oferta është e vlefshme për rezervimet e bëra deri më 30/04 në portalin Adria Ferries online https://booking.adriaferries.com/, duke telefonuar te Call Center në numrin +39 071 50211621, duke dërguar një e-mail në adresën: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. ose pranë agjencisë sonë të besueshme të udhëtimeve.

Rezervoje biletën tënde lowcost për në Shqipëri dhe lejoja vetes një udhëtim me komoditet në anijet tona AF Claudia, AF Marina e AF Francesca.

Zbulo shërbimet në bordin e trageteve Adria Ferries dhe cilësinë e restoranteve tona 100% Made in Italy.

Mos e humb rastin për të kursyer mbi çmimin e biletës me Adria Ferries, oferta eshte e zbatueshme ne nisjet nga 1 qershor deri ne 30 shtator.

 

Vëndet  dhe çmimet i nënshtrohen disponueshmërisë së kufizuar.