Oferta Early Booking verë 2021 Adria Ferries

Early Booking verë 2021

 

Me Adria Ferries gjate udhetimit,te sigurte si ne shtepine tuaj!

Perfitoni nga oferta e rezervimit te hershem dhe mund te merrni zbritje deri ne 50% ne te gjitha linjat!

Dhe kjo nuk eshte e gjitha:anullim falas dhe rimbursim i plote i biletes deri me 31/05.

 

Skonto eshte e aplikueshme ne nisjet e vajtjes dhe te kthimit ne te gjitha linjat e trageteve nga Italia per Shqiperi.

Oferta është e vlefshme për të gjitha rezervimet nga data 21/01 deri me 31/03 te portali Adria Ferries online https://booking.adriaferries.com/, duke telefonuar te Call Center në numrin +39 071 50211621, duke dërguar një e-mail në adresën: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. ose pranë agjencisë sonë të besueshme të udhëtimeve.

Rezervoje biletën tënde lowcost për në Shqipëri dhe lejoja vetes një udhëtim me komoditet në anijet tona AF Claudia, AF Marina e AF Francesca.

Zbulo shërbimet në bordin e trageteve Adria Ferries dhe cilësinë e restoranteve tona 100% Made in Italy.

Mos e humb rastin për të kursyer mbi çmimin e biletës me Adria Ferries, oferta eshte e zbatueshme ne nisjet nga 1 qershor deri ne 30 shtator.

 

Tarifat mund te ndryshojne.Skonto e pa akumulueshme ,e pa modifikueshme  dhe e limituar.