Oferta Early Booking 2021 Adria Ferries

Early Booking 2021

 

Nëse tashmë po mendon për udhëtimet tuaja për vitin 2021, je në vendin e duhur!

Përfito nga oferta Early Booking dhe mund të kesh deri në 50% zbritje çmimi!

Dhe për të shmangur rreziqet në lidhje me emergjencën sanitare, siguro udhëtimin tënd dhe përfshij në rezervimin e biletës GARANCINË ANTI-COVID që, me një kosto prej 4 eurosh, parashikon rimbursimin e plotë të biletës, në rast se nuk nisesh për shkak të kufizimeve territoriale, lockdown-it dhe infektimit.

 

Zbritja e çmimit aplikohet në nisjet vajtje-ardhje në të gjitha linjat e trageteve nga Italia për në Shqipëri.

Oferta është e vlefshme për të gjitha rezervimet nga data 02/11 deri në datën 31/12 te portali Adria Ferries online https://booking.adriaferries.com/, duke telefonuar te Call Center në numrin +39 071 50211621, duke dërguar një e-mail në adresën: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. ose pranë agjencisë sonë të besueshme të udhëtimeve.

Rezervoje biletën tënde lowcost për në Shqipëri dhe lejoja vetes një udhëtim me komoditet në anijet tona AF Claudia, AF Marina e AF Francesca.

Zbulo shërbimet në bordin e trageteve Adria Ferries dhe cilësinë e restoranteve tona 100% Made in Italy.

Mos e humb rastin për të kursyer mbi çmimin e biletës me Adria Ferries, oferta është e aplikueshme për të gjitha nisjet drejt Shqipërisë, të vitit 2021.

 

Oferta varet nga disa kufizime. Kjo skonto nuk mund të kombinohet me zbritje të tjera çmimesh, nuk mund të ndryshohet dhe është subjekt i kufizimeve sipas disponueshmërisë.