Hapja e Rrugëve, Dimër 2020 - 2021 Adriaferries

Hapja e Rrugëve, Dimër 2020/2021 

Dimri po vjen dhe rrugët janë të hapura zyrtarisht deri më 31 janar 2021!

Zgjidh Shqipërinë dhe zbulo të gjitha tarifat dhe ofertat e rezervuara për ty, për festat që po vijnë!!!
 

CLIKO KETU për të rezervuar, telefono në numrin +39 07150211621 ose shkruaj një e-mail te Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo..