Hapja e linjave per Vitin 2019 Adriaferries

Hapja e linjave per Vitin 2019   

 Hapen zyrtarisht linjat per vitin 2019

 Zgjidhni Shqiperin dhe zbuloni te gjitha tarifat dhe ofertat per ju per pushimet tuaja te ardhshme.

 

CLIKO KETU per te prenotuar, telefono numrin +39 07150211621 ose shkruaj Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. 

  

Linjat Itali-Shqiperi

  • nga Ancona

    Ancona - Durazzo
  • nga Bari

    Bari - Durazzo
  • nga Trieste

    Trieste- Durazzo

Tragetet

info booking adria ferries

E hene-e premte 08.00-20.00
E shtune              09:00-13:00

SHENIM! Kjo faqe  internet perdor cookies dhe teknologji te ngjashme. Nese nuk ndryshon parametrat te shfletuesit, persona pranon.