Oferta Halloweek

Nëse prenoton në javën e Halloweenit nga 20/10 deri në 31/10

50% OFF

MBI TË GJITHA KTHIMET PËR TË GJITHA UDHËTIMET PËRFSHIRË EDHE ATO TË KRISHTLINJEVE

 

CLIKO KETU per te prenotuar, telefono numrin +39 07150211621 ose shkruaj Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. 

  

Linjat Itali-Shqiperi

  • nga Ancona

    Ancona - Durazzo
  • nga Bari

    Bari - Durazzo
  • nga Trieste

    Trieste- Durazzo

Tragetet

info booking adria ferries

E hene-e premte 08.00-20.00
E shtune              09:00-13:00

SHENIM! Kjo faqe  internet perdor cookies dhe teknologji te ngjashme. Nese nuk ndryshon parametrat te shfletuesit, persona pranon.