Oferta Deck & Car Bari

Vetëm për nisje në korrik dhe gusht...

VETEM NE LINJEN BARI-DURRES

MAKINA € 50

DECK € 34

 

CLIKO KETU , per te prenotuar, telefono numrin +39 07150211621 ose shkruaj Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.