Ankona - Durres Krevat dhe Makina

Për muajt Prill, Maj dhe Qershor...

VETEM NE LINJEN ANKONA-DURRES V/A

KOLLTUK BUSINESS / KREVAT NE ZONEN E PERBASHKET* € 50

MAKINA € 80

 

CLIKO KETU , per te prenotuar, telefono numrin +39 07150211621 ose shkruaj Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. 

 

*KREVAT ME DOLLAP PERSONAL ME KYC, NE DHOME GJUMI ME SHERBIME TE PERBASHKETA 

Linjat Itali-Shqiperi

  • nga Ancona

    Ancona - Durazzo
  • nga Bari

    Bari - Durazzo
  • nga Trieste

    Trieste- Durazzo

Tragetet

info booking adria ferries

E hene-e premte 08.00-20.00
E shtune              09:00-13:00

SHENIM! Kjo faqe  internet perdor cookies dhe teknologji te ngjashme. Nese nuk ndryshon parametrat te shfletuesit, persona pranon.