MIRSEVINI ne bord

Kliko ketu dhe konsultohu per sherbimet ne bordin e anijeve AF menduar per te bere udhetimin me te rehatshme per miqte 

         Evente Dhe Ekspozita

Te gjitha lajmet, eventet dhe
ekspozitat të Adria Ferries vetëm në një clik !!!
Kliko këtu

Cargo

Nisjet e perditeshme nga Italia u sigurojne te gjitheve player e trasportit alternativat me efikase me cmimet me konkurruese!! Kliko ketu

 

Oferta poe Grupe
 

Ulje

nga 10 deri ne30% grupeve me 10 persona minimumi qe paguajne.

Ofertat per femjet
 

Ofertat per femjet

Femijet udhetojne falas ose paguajne 50%


 

Un mare di... GUSTO!

Scopri le nuove proposte del “Nuovo Menù Ristorante" e sulla Linea Bari Durazzo.

Linjat Itali-Shqiperi

  • nga Ancona

    Ancona - Durazzo
  • nga Bari

    Bari - Durazzo
  • nga Trieste

    Trieste- Durazzo

Tragetet

info booking adria ferries

E hene-e premte 08.00-20.00
E shtune              08:00-20:00

SHENIM! Kjo faqe  internet perdor cookies dhe teknologji te ngjashme. Nese nuk ndryshon parametrat te shfletuesit, persona pranon.