Trageti AF Michela Adriaferries

MICHELA


AF MICHELA e ndërtuarë në 2001 disponon 8 kabina VIP me krevat dopio, 70 kabina katërshe të gjitha me banjo, dush dhe ajër të kondicionuar, 3 dormitori, për një total prej 128 shtretër dhe 122 kolltuk.

NE BORDE:

 • Restorant / vetë-shërbim
 • Bar dhe vetë-shërbim
 • Dyqane duty free
 • Kabina për kafsh për ata që janë të shoqëruar nga miqt e tyre me katër këmb
 • TV satelitar
 • Shfaqje të filmave më të mirë dhe eventeve sportive

Gjatesia: 186.50 mt

Tonazhi: 24.418 Ton

Kapaciteti pasagjereve: 1000

Numri i kabinave: 78

Krevate: 412

Kapaciteti i garazhdit: 2040 metra lineare


 FILM

 • Titanic
 • Animali notturni
 • Il cavaliere oscuro
 • The conjuring
 • Argo
 • Fury
 • Gran Torino
 • Wonder woman
 • La grande scommessa
 • Birdman
 • Gravity
 • Stolen
 • I mercenari
 • Jonah Hex
 • Poliziotto in prova
 • The counsoler
 • The legend of Hercules
 

 ORARIN E PROJEKTIMIT TE FILMIT

 • E hene: 08.00 - 21.00
 • E marte: 15.00 - 21.00
 • E merkure: 8.00 - 21.00
 • E enjte: 08.00 - 21.00
 • E premte: 08.00 - 21.00
 • E shtune: 08.00 - 21.00
 • E diel: 08.00 - 21.00

Linjat Itali-Shqiperi

Tragetet

info booking adria ferries

E hene - E premte: 08:30 - 13:00
  14:30 - 19:00
   
E shtune: 09:00 - 13:00 

SHENIM! Kjo faqe  internet perdor cookies dhe teknologji te ngjashme. Nese nuk ndryshon parametrat te shfletuesit, persona pranon.